آنچه که گره کراوات در مورد شما می گوید

 من در دبیرستان بستن کراوات را یاد گرفتم. یک روز قبل از کلاس، شخصی از معلم، آقای کوسیروگ، پرسید که چگونه این کار را انجام دهد، بنابراین او دو دقیقه وقت گذاشت تا گره چهار دستی را به همه نشان دهد. من از آن زمان از آن روش استفاده کردم.

در دهه بیستم، با یک ویندزور دست و پا می زدم، و در طول راه یاد گرفتم که برای آن مواقعی که دلم می خواهد طاووس شوم، پاپیون ببندم. اما برای لباس اداری روزمره، من همیشه به چهار دستی روی می‌آورم.

این یک گره ساده است. با کراوات های باریک تر ترجیحی من، از همه نوع پارچه، به خوبی هماهنگ می شود. همچنین با سبک کلی من که در انتهای غیررسمی تجاری-کژوال قرار می گیرد، با کراوات روی پیراهن های آستین کوتاه طرح دار، گشاد دور یقه باز یا زیر هنلی می نشیند. در محل کار یا در عروسی، من به چهار در دست روی می‌آورم.

خواه این تصادفی است، اینکه آقای کوسیروگ به من آموخت که چگونه گرهی را ببندم که به بهترین وجه با سبک انتخابی من مطابقت دارد، یا اگر با دادن گرهی که بقیه انتخاب های لباسم از آن پیروی می کنند، من را در مسیری طنزآمیز قرار دهد.

اما بردلی راین در مورد کراوات فکر می‌کند،  زیرا او یکی از بنیانگذاران Ole Mason Jar ، یک لباس‌فروش مردانه در شارلوت، کارولینای شمالی است. او به The Business Journals توضیح داد که اگرچه کراوات دیگر در همه موقعیت‌های تجاری مورد نیاز نیست، اما همچنان یک لوازم جانبی همه کاره و مهم است.

«قبلاً باید کراوات می‌داشتی، و بیشتر این بود که کراوات می‌بستی و کمتر در مورد ظاهر کراوات بود. ابریشم بود، و شاید راه راه، بسیار ساده و خسته کننده. اما ما شاهد تغییر در آن بوده ایم. «این راه دیگری برای چیدن لباس شماست. اگر کت و شلوار سرمه ای ساده می پوشید اما کراوات بافت قهوه ای دارید، اکنون کمی شخصیت خود را نشان می دهید. اکنون شما در حال انجام کاری کمی متفاوت هستید و به این ترتیب به جای بستن کراوات ابریشمی قرمز براق، خودنمایی می کنید.

می‌توان به وب‌سایت بارنیز رفت و یک کراوات گوچی ابریشمی به قیمت 200 دلار خریداری کرد، اما راین به حرفه‌ای‌های جوانی که با آن‌ها کار می‌کند، گفت مانند پیشینیان خود از برندهای بزرگ حمایت نمی‌کنند و در عوض ارزش آن را در انتخاب از بین برندهای کمتر شناخته شده می‌دانند. فروشگاه او 85 دلار یا کمتر.

وقتی صحبت از لباس های تجاری به میان می آید، او گفت: «من می بینم که پسرها کمی بیشتر از شخصیت خود را در سبک خود قرار می دهند. آنها چیزی می خواهند که مناسب باشد. در مورد برچسب و نام تجاری کمتر شده است – که برای بچه ها، به طور سنتی، این چیزی است که در مورد آن بوده است. از «چه برچسبی می‌زنی؟» دور می‌شود؟ به، “در واقع، من برچسب نمی خواهم. من می‌خواهم که این یک بسط من باشد، نه اینکه من را تعریف کند. آنها چیزی را برای آنها می خواهند، منحصر به خود آنها، منحصر به فرد برای آنها.”

راین در ادامه استدلالی ارائه کرد که چرا باید از گره‌های مختلف برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنم، زیرا آن سبک‌های خاص پیام‌های متفاوتی را درباره مردی که آن‌ها را پوشیده است ارائه می‌دهد.

علاوه بر راین، اخیراً با آلن وینسون ، یک لباس‌فروش سفارشی مردانه مستقر در جکسون‌ویل، فلوریدا، و یکی از همکاران گاه به گاه Business Journals صحبت کردم . و جاناتان بهر ، یک طراح سفارشی در لس آنجلس . از هر یک از آنها خواستم توضیح دهند که چندین گره کراوات رایج در مورد مردی که از آنها استفاده می کند چه می گویند.

چهار در دست

راین: چهار در دست کمی آرام‌تر و معمولی‌تر است. من قبلاً در بانک کار می کردم، بنابراین این کار را در روز جمعه انجام می دادم. این قرار نیست در جلسه هیئت مدیره باشد. این ساده‌ترین گره است، اما افرادی که آن را می‌بندند، احتمالاً بیشتر در مورد گره‌ها می‌دانند، زیرا ویندزور سنتی شما خیلی برجسته نیست. آنها در مورد مد آگاه هستند.

وینسون: برای من، این ساده‌ترین و غیر معمول‌ترین گره است. راحت ترین گره زدن است. این گره بیشتر در مردان 30 تا 50 ساله رایج است، این گره مردی است که هر روز کراوات می بندد و بهترین پای خود را جلو می گذارد. او راحت طلب است و نباید بیش از حد مورد تحلیل قرار گیرد.

بهر: یک چهار دستی قطعاً به مردی می‌آید که معمولی‌تر است و به کمد لباسش فکر نمی‌کند.

فول ویندزور

راین: ویندزور قدرت شماست. این گره قدرت شماست. گره زدن سخت است، به خصوص به این دلیل که کراوات شما تمام شده است. اما اگر می خواهید در کنار هم به نظر برسید، این همان کراواتی است که می پوشید. من آن را برای مصاحبه می پوشم. این می گوید: “من به جزئیات توجه می کنم. جدی میگم من در تجارت هستم. من اینجا هستم تا کار را انجام دهم.»

وینسون: مردی که از گره کامل ویندزور استفاده می‌کند، بسیار رسمی است، یک سنت‌گرای مد پیشرو که به خود مطمئن است. این یک گره آقایان مسن‌تر در نظر گرفته می‌شود – حس ریاست‌جمهوری دارد. مردانی که از این کراوات استفاده می کنند اغلب آن را با جلیقه می پوشند. اگر دکمه های جلیقه باز باشد، متوجه می شوید که کراوات خیلی کوتاه است، زیرا گره فضای زیادی را اشغال می کند.

بهر: گرهی را که قرار است ببندم، روی یقه پیراهنی که می پوشم، قرار می دهم. یک گره کامل ویندسوری به من می‌گفت: «این مرد نحوه لباس پوشیدن را می‌داند و در مورد کمد لباسش بسیار خاص است.» به خصوص اگر او پیراهن یقه پهن داشت و می خواست آن V عالی را داشته باشد تا این تقارن را تقویت کند.

کراباته پاپیونی

راین: همه مرد پاپیون نیستند. به نوعی شبیه یک خط است: «بچه های پاپیونی» و «بچه های پاپیونی نه» وجود دارد. می توانید با پاپیون خود کمی عجیب تر شوید. در مقابل یک پاپیون رسمی با لباس مجلسی، این یک راه معمولی دیگر است. من تمایل به دیدن یک پاپیون با کت و شلوار سرمه ای و چینی دارم. من آن را در جلسه هیئت مدیره نمی پوشم، اما ممکن است یک دولتمرد قدیمی از نسل قدیمی تر نیز حضور داشته باشد. او می تواند آن را بپوشد او می تواند هر چه می خواهد بپوشد! بنابراین یک حس بازگشت به عقب در آن و یک حس شخصیتی در آن وجود دارد.

وینسون: مردی که پاپیون می‌بندد جنبه خلاقانه‌ای دارد. او ممکن است کمی عجیب و غریب در نظر گرفته شود و بخواهد برجسته باشد. بسیاری فکر می کنند مردانی که پاپیون می بندند احمق هستند. با این حال، آنها ممکن است شما را با عقل خود شگفت زده کنند. به نظر می رسد که در میان جمعیت برجسته باشد. مردانی که پاپیون می بندند، از شانس گرفتن یا جلب توجه نمی ترسند. این مردان خارج از چارچوب فکر می کنند.

بهر:

پاپیون به این معنی است که یک شخص واقعاً می خواهد با استایل شخصی خود اظهار نظر کند. شما همین الان در NFL می بینید. پسری هست که جدیدترین و جدیدترین حس، پسری به نام داک پرسکات با دالاس کابوی ها، و او در تمام کنفرانس های مطبوعاتی خود بعد از بازی ها پاپیون می پوشد. این یک نوع نگاه خاص اوست. من فکر می‌کنم افرادی که پاپیون می‌بندند ظاهری خاص دارند، زیرا تعداد کمی از افراد آن را می‌پوشند. گره زدن پیچیده تر است. شما باید بدانید که چگونه آن را انجام دهید و بسیاری از مردم نمی دانند چگونه آن را انجام دهند. بنابراین، وقتی مردی می داند چگونه این کار را انجام دهد و پاپیون را تکان می دهد، واقعاً به سبک شخصی خود اهمیت می دهد. شاید حتی بیشتر از مردی که ویندزور کامل پوشیده است.

منبع: بیزژورنال

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up